Değişim Şart ve Koşulları

Ürünümü değişim etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Modaufk.com’da iademiz yoktur değişim mevcuttur (ancak beden değişimi yoktur). Ürünü Sürat Kargo aracılığıyla aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Değişim Adresi: “Kocatepe, 33 sokak no: 14 Bayrampaşa-İstanbul”

Değişim yapacağınız ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir.Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

Değişimi Hangi Adrese Göndereceğim?

Değişim Adresi: “Kocatepe, 33 sokak no: 14 Bayrampaşa-İstanbul 0530 866 15 20”

Değişim Kargo Masraflarını Ben mi Ödeyeceğim?

İade talebiyle modaufk.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları aliciya aittir.

Sipariş Verdiğim Ürün İçin Beden Numara Değişimi Yapabilir miyim?

Siparişinizin statüsü “Siparişiniz Alınmıştır” ise, değişim yapmak istediğiniz ürünün stoklarda bulunması durumunda beden ve numara değişikliği yapılmaktadır ancak ürün kargolanmış ise beden değişimi yapılmaktadır. Siparişinizin durumunu Siparişlerim ekranından takip edebilirsiniz.

Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmam Gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Siparişlerimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için tıklayabilir ya da destek@modaufk.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.